Actueel weer SintTruiden (Noord)
Laatste update: 2026-05-29 om 17:30 uur
| Temperatuur | 31.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1022.9 hPa |
| Barometer trend | -0.9 |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 30.8 °C om u |
| Maximum temp. | 31.1 °C om u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 38.5 °C |
| Dauwpunt | 19.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 51.8 % |
| Zonnestraling | 318.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 356.0 W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:33 u |
| Zon onder | 21:40 u |